Laurelle Notlarının galaktik bağlantısı :

Bu deneyimde kelimeler bulmak benim için çok zor. Böyle güzelliği ve zarafeti temsil ediyor ve enerjisi çok nazik, çok narin. Alanımıza yalnızca suyun sakin yüzeyindeki parmak uçları gibi bir portal üzerinden dokunur. Ancak dalgaların yaratılması.

Bu ırk gerçekten bize göre başka bir alemde. Tamamen farklı paradigma. Konum belirtilmemiş, yalnızca kuantum plazmasını manipüle ederek maddi dünya yapıları oluşturabilecekleri bir fikir. Hiç önemi yok, sadece bizim için sağlam gibi görünen yaratılış içinde küçük ve büyük jakuziler var. Fakat hiçbir şey hiçbir şeye dokunmaz. Basitçe yaratma kuvvetleri etrafında zıplayan, dönen, dolaşan kuvvetler.

Bu yüzden evet, dokunuşu çok hassastır, çünkü yaratılışın gücünü anlıyor. Teknolojiyi kullanmıyorlar, orası kesin. Ve onlar da yadsınamaz bir kolektif değil. Arada bir yerde, olay ufkunda. Neredeyse Arkturistler, bir şekilde Arkturistler gibi demek istiyorum. Fakat onu tanımlayacak bir tanım yok.

Enerjisi Arkturian’ı hissediyor, ancak daha çok bir plazma varlığına benziyor ve plazma her yerde ve dönüş adresi yok. Bu yarıştaki ışığın yoğunluğu onları neredeyse akıcı hale getiriyor.

Ancak, onlar bizim bakış açımızdan oldukça tarafsız diyebilmelerine rağmen, çok duygusal varlıklardır. Çift olmayan, bir anlamda. Bedenlerinin ve ruhunun aynı olduğu gibi, bilincin filamentlerinden yaratılanın aynısı olduğunu anlıyorlar. Dolayısıyla, bir beden / bireyselleştirilmiş ifade ile Yüksek Benlik bilinci arasında bir ayrım yoktur. Söylediğim gibi, kelimeleri bulmak çok zor ama umarım çoğunun görüntüde ve onun altında yatan frekansta çevrilmiş olduğunu umuyorum.

Beni nefessiz bırakıyor, iyi bir şekilde. Onun taşıdığı ışık miktarı gibi, henüz hazır olmadığım için enerjime biraz ezici geliyor, ama aynı zamanda güvenli, besleyici, şefkatli ve sevgi dolu ve aynı zamanda bırakabiliyorum. Bedensel tarafını alıp, sadece aklı düşünürseniz, orgazmik bir his. Erir erir.

Bu senin soyadın. Taşıdığın yıldız dokuma DNA kodları ona Işık aracılığıyla bağlanıyor. Bu, tasarım gereğidir ve siz ikiniz var. Eşanlılık. Varlığınızın akorları onun içinde rezonansa giriyor. Ve onun varoluşunun çaldığı akorlar, varlığınıza geri yansır. Çatalları ayarlamak gibi.

Bunlardan herhangi birini kelimelere dökmeye çalışmak gibi hissediyorum, bir kelime salatası yapmak, ama bu yapabileceğimin en iyisi. Görüntü, inanıyorum, kendisi için konuşur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin