Nasa gezegeni nibiru “Dünya’ya, Güneş Sisteminin bir parçası olarak düşünülebilecek kadar yakın olan Jüpiter’den daha büyük bir gök cismi, Orion  takım yıldızından dönen bir teleskopla tespit edildi.” Washington Post. “Söyleyebileceğim tek şey ne olduğunu bilmediğimiz.” Gerry Naugebauer. “NASA’da güvendiğim güvenilir kaynaklardan bilgi aldım.

NASA, Planet X’inyaklaşımının farkındadır ya da“ Nibiru ”yu tercih edersin. Gördüğümüz dünya yakında sona erecek. İnsan uygarlığının tarihi yakında X gezegeninin zaten yer çekimi alanı üzerinde bir etkisi var ve dünya kendisini doğal afetler karşısında şimdiye dek görülmemiş bir ölçekte bulmuş, çok yakında insanlığın üçte ikisi açlıktan ve hastalıklardan ölecek. Tüm gezegeni tehdit edecek ve uygarlığımız yok olacak. “

HABERİN ORJİNAL METNİ.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2028383377240619&id=1161865993892366

~ A planet ( ANUNNAKI SPACESHIP) twelve times larger than Jupiter detected on the outskirts of the Solar System. ~

Nasa planet nibiru “A celestial body larger than Jupiter, close enough to the Earth that it can be considered part of the Solar System, was detected by an orbiting telescope from the constellation of Orion.” Washington Post. “All I can say is that we do not know what it is.” Gerry Naugebauer. “I got information from reliable sources in NASA, which I trust. NASA is aware of the approach of Planet X or, if you prefer, “Nibiru”. The world we see will soon cease to exist. The history of human civilization will soon end. Planet X already has an impact on the Earth’s gravitational field, and the world has already found itself in the face of natural disasters on an unprecedented scale. Very soon, two-thirds of humanity will die from hunger and disease. Powerful disasters will shake the entire planet and our civilization will disappear. ”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin