RUSYA’DA DOST TOPLANTI: Altay Cumhuriyeti’ndeki bir köyün sakini, bir UFO ve üç küçük insansı görünümlü varlıkla tanışıyor!

Elo, Elin kırsal yerleşiminin idari merkezi olan Rusya Altay Cumhuriyeti’nin Onguday bölgesinde yer alan bir köydür.

Yerel bir sakin, 2017 yılının Kasım ayının sonlarında, sığır yetiştirme alanındayken bir anda, gökten nehrin yakınında buzun üzerinde yavaşça inen parlak bir nesne olduğunu fark etti.

Görüntünün olası içeriği: kar ve açık hava

Disk şeklindeki uçan cihazdan, başları, kolları ve bacakları, insansı bir görünüme sahip 60 santimetreden daha yüksek olmayan üç varlık ortaya çıktı.Uçaklarına yakın olduklarında anlaşılmaz bir dilde bir şeyi tartıştılar.

Sahnenin gözlerinin önünden korkan çiftçi yardım istemek için çiftliğe döndü ve daha sonra nehre giden birçok erkek vardı, ancak iniş alanına geldiklerinde mürettebatıyla birlikte disk şeklindeki uçaklar çoktan ayrılmıştı.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç, açık hava ve doğa

Ertesi gün, tanımlanamayan uçan cisimin iniş yerinde, erkekler nehir buzu üzerinde izler buldu – 3 metre çapında, erimiş buz nesnesinin oluşturduğu ve daha sonra donmuş ve küçük ayak izleri iziyle karda üç parmak. Elo köyüne geri dönen sığır çiftçileri, o gece yerel halkın gökyüzünden geçen sığır yetiştirme toprağına doğru uçan aydınlık bir cisim gördüklerini öğrendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin