23 Ocak’ta, Emmy ödüllü gazeteci Linda Moulton Howe,Antarktika’da bulunan büyük bir gömülü yapıya yaptığı son derece gizli görevini tartışan yeni bir bilgi uçuranın video ifadesini yayınladı . Bilgi uçuran, 2003 yılında yapılan gizli bir görevde, buzulun buzlu iç kısmının derinliklerine inen Beardmore Buzulu yakınında bulunan çok büyük sekizgen biçimli bir yapıya girdiğini iddia ediyor.

Bilgi uçuran, 19 Temmuz 2018’de Howe tarafından ilk kez röportaj yapılan emekli bir ABD Donanması Mührüdür.Howe, askeri kariyerini doğrulamak için yeterli belgeler sunan Spartan 1’i şahsen onayladığını söyledi.

Daha önce, Howe, 1983’ten 1997’ye kadar Antarktika Kalkınma Filosu ile sayısız destek görevi yapan bir donanma uçuş mühendisi olan Brian’ın bir başka askeri bilgi uçağı olan Brian’ınifadesini yayınlamıştı.Antarktika buz tabakasının altında. Donanma Mühürünün görevini yerine getirdiği yerden Howe’nin belirttiği kadar uzakta değil, Transantarktika Dağları üzerinde gümüş uçan disklere tanık olduğunu söyledi.
Donanma Mühürü, karaya nüfuz eden radarın, Howe’un detaylandırdığı gibi, sekiz taraflı bir sekizgen olan yapıyı keşfettiğini söylüyor :

2003 yılında, bir ABD Deniz Kuvvetleri Mührü Özel Harekat ekibi, Amerikan McMurdo İstasyonu’ndan yaklaşık 93 mil uzaklıktaki Beardmore Buzulu yakınlarındaki karadan geçen radar tarafından keşfedilen mükemmel geometrik 8 taraflı bir sekizgen yapıyı araştırmak için Antarktika’ya gitti.

Daha önce bir başka mühendis ve bilim adamı ekibi, 2 mil kalınlığındaki buzun derinliklerine inen iki siyah sekizgen yapının üzerine inşa edilmiş saf bir siyah maddeden yapılmış bir sekizgenin üst katmanını çıkarmıştı.

Videoda, Deniz Kuvvetleri Mührü (aka Spartan 1), görevini Batı Antarktika’nın Ross Denizine yakın yolculuk yapan bir uçak gemisinden başlattı. Helikopterle Antarktika’daki en büyük ABD üssü olan McMurdo istasyonuna götürüldü ve daha sonra yapının bulunduğu yere kara taşımacılığı ile götürüldü.

Fotoğraf açıklaması yok.

Spartalı 1, buzun yaklaşık50 feet altındaki bir kapıya girmeyi açıkladı. Yapının duvarlarını yaklaşık 18 ila 30 fit kalınlığında (6-10 metre) ve tavan yüksekliğini yaklaşık 22-28 fit (7-9 metre) olarak tahmin etti. Duvarların, tavanın ve zeminin, parlak siyah mermer gibi görünen siyah bazalt malzemeden yapıldığını söyledi.

İç kısım, yaklaşık 68-72 derece Fahrenhayt (20-22 Santigrat) dereceye kadar ısıtıldı ve ayrıca tavandan ve zeminden yansıtılan kireç yeşili bir kaynakla aydınlatıldı.Gömülü yapının gizemine eklenen hiçbir ısıtma veya aydınlatma ekipmanı görmedi.

Yapının sadece bir kısmı, arkeolojik ekipler tarafından bugüne dek açığa çıkarıldığını, gerisinin buzun altına gömüldüğünü ve çok daha aşağıya uzandığını belirtti.Yere nüfuz eden radar, yapının Sekizgen şeklinde olduğunu ve 62 dönümlük bir alanı (yaklaşık 0,5 kilometrekare) kapsadığını göstermiştir.

Spartalı 1, duvarları ve kapıları, yaklaşık sekiz cm (20 cm) ve iki cm (5 cm) derinliğinde olan hiyerogliflerle kaplanmış olarak tanımlamıştır.Hiyeroglifler ne Mısırlı ne de Maya idi, ancak hem hayvanları hem de diğer garip sembolleri betimleme açısından benzer görünüyorlardı.
Mısır ve Maya Hiyeroglifleri.Kaynaklar: Wikipedia Commons

Belirgin bir şekilde, sembollerden biri, Wewelsburg Şatosu’ndaki karargahının zemininde inşa edilen Nazi SS’in kullandığı Kara Güneş imajına çok benziyordu. Kara Güneş imajı Almanya’da Nazi propaganda yasasıyla yasaklanmaya devam ediyor. Howe, Spartan 1’i içeren gelecek bölümlerin Black Sun sembolüne geri döneceğini söyledi.
Kara güneş sembolü Wewelsburg Kalesi

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Spartan 1, görevinin bir kısmının gömülü yapıyı ve hiyeroglif sembollerini belgeleyen bilim adamlarını fotoğraf çekerek ve çizim yaparak taşımak olduğunu açıkladı. Ekibinin, keşfedilenlerin doğru bir envanterini yapmak için daha fazla zamana ihtiyaç duyması konusunda ısrar eden bilim adamlarından birini geride bırakması gerektiğini söyledi.

Spartalı 1 söylendi ve yapının, insanlığın genetik mühendisliği ile uğraşan, insan görünümlü bir dünya dışı grup tarafından inşa edildiğine inanıldı.

Spartan 1’in ifadesi, yaşı eski çağlara kadar uzanan gömülü yapılardan birinin içinde ne olduğuna dair nadir bir görgü tanığı sağladığı için çok önemlidir. Howe’un önceki Antarktika’nın görgü tanığı Brian, eserlerinden birinin içine girmedi veya görmedi.En yakın aldığı yer, Güney Kutbu’nun derinliklerine inerken, sınırlı hava sahasında yukarıdan uçarken büyük bir delik görmesiydi.

Bugüne kadar, Antarktika’nın buz tabakasının altında gömülü olan eski eserlere tanıklık edilmesine veya tanıklık edilmesine ilişkin hesaplarını paylaşmak için sadece iki diğer bilgi uçuran / içerdekileri paylaşmak için öne çıktı. Bunlar, her ikisi de oradaki ziyaretlerinde gömülü eserlerin bir kısmına tanık olduklarını söyleyen Corey Goode ve Pete Peterson.

Goode , 2016 ve 2017 yılınınbaşında Antarktika’ya götürüldüğünü iddia ediyor , burada gizli üsleri ve eski bir uygarlığın kalıntılarını buz tabakasının altına gömdüler.Binlerce yıl önce uzun boylu, insan görünümlü dünya dışı bir ırk tarafından yürütülen genetik deneylerin bir parçası olan insan uzaylı melezlerinin bazılarına tanık olduğunu söyledi. Antarktika ile birlikte küresel bir medeniyeti başlatmak için kullanılan buzun altına gömülen çok büyük üç ana gemiyi merkez olarak tanımladı.

Peterson , bir veya daha fazla görevi sırasında tanık olduğu üç anayasaya yakın bulunan ileri teknolojilerin anlaşılması işi ile görevlendirildiği gizli görevler sırasında Antarktika’ya alındığını söyledi. Peterson’un ifadesi, Goode’un küresel bir medeniyet merkezi olarak kullanılan eski bir dünya dışı üssün ifadesini desteklemektedir.

Bu, bazı ilginç soruları ortaya çıkarmaktadır. Kara Güneş sembolü, Güney Kutbu’nun uzak kolonilerine giden spirallerin göbeği olduğu antik bir küresel uygarlığın resimli bir temsili miydi?Antarktika’nın Gizli Tarihikitabında, kara güneş sembolünü kullanan Alman milliyetçilerinin, Antarktika’da derin uzay kolonizasyonu için bir uzay aracı yaptıkları bir koloni kurduğuna dair kanıtlar sunuyorum.

Howe’un analizine göre, Sparta 1’in şahit olduğu yapı, 33 milyon yıl öncesine kadar uzanıyor; bu, geleneksel jeologların, Antartika’nın son buzsuz olduğu zamanlar için verdiği genel tarih. InAntartika’nın Gizli Tarihi , aksine kanıt Antarktika Plato göre Atlantis imha yaklaşık tarihi olan geçenlerde 11.700 yıl önceye kadar buz ücretsiz olduğunu sunulmuştur. Bu, “şu anda Antarktika’da keşfedilen kalıntıların kaç yaşında olduğu” sorusunu gündeme getiriyor.

Spartan 1’in bağımsız ifadesi, Goode ve Peterson’un tarif ettiği ve başkalarının donmuş kıtanın altında saklı olduğunu iddia ettiği şeyin önemli öğelerini desteklemektedir.Spartan 1’in ifadesinin daha fazlası Howe’in video serisiüzerinden yayınlandığından , Antarktika buz tabakasının derinliklerinde ne saklandığı hakkında sorulara önemli cevaplar alabiliriz

© Michael E. Salla, Ph.D. Telif Hakkı Bildirimi
https://invalid.invalid/navy-seal-reveals-secret-mission-…/…
Video kanal
https://youtu.be/-zJW7W75Dyw

https://www.youtube.com/user/Earthfiles

ANA KAYNAK.
https://exonews.org/navy-seal-reveals-secret-mission-to-an…/

EK KAYNAK.
http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=EN&item=17557
EK KAYNAK 2.
https://truthearth.org/…/batch-of-goodies-benjamin-fulford…/

57 YORUMLAR

 1. Unquestionably consider that that you said. Your favorite reason appeared to be on the net the simplest factor to
  have in mind of. I say to you, I definitely get annoyed
  while folks consider concerns that they plainly do not know about.
  You controlled to hit the nail upon the top and also outlined out
  the whole thing without having side-effects , other people could take a
  signal. Will likely be back to get more. Thank you

 2. [b]Чорнобиль 5 серія [/b]
  [b]Чорнобиль 5 серія [/b]
  [b]Чорнобиль 5 серія [/b]

  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][img]https://i.imgur.com/JJmNVmV.jpg [/img][/url]

  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]1 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]2 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]3 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]4 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]5 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]6 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]7 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]8 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]9 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]10 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]11 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]12 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]13 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]14 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]15 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]16 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]Новая серия[/b][/url]

  【Чорнобиль 5 серія 】 , 【Чорнобиль 5 серія 】 .
  Чорнобиль 5 серія ,сериал 2019 смотреть, Чорнобиль 5 серія сериал смотреть, Чорнобиль 5 серія смотреть онлайн, Чорнобиль 5 серія сериал смотреть онлайн.
  【Чорнобиль 5 серія 】 / 1 серия / 2 серия / 3 серия / 4 серия / 5 серия / 6 серия / 7 серия / 8 серия / 9 серия / 10 серия / 11 серия / 12 серия / 13 серия / 14 серия / 15 серия / 16 серия / 17 серия смотреть подряд все серии.

 3. [b]Чорнобиль 4 серія серіал HBO 2019 [/b]
  [b]Чорнобиль 4 серія серіал HBO 2019 [/b]
  [b]Чорнобиль 4 серія серіал HBO 2019 [/b]

  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][img]https://i.imgur.com/JJmNVmV.jpg [/img][/url]

  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]1 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]2 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]3 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]4 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]5 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]6 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]7 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]8 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]9 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]10 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]11 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]12 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]13 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]14 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]15 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]16 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]Новая серия[/b][/url]

  В«Чорнобиль 4 серія серіал HBO 2019 В»: , В«Чорнобиль 4 серія серіал HBO 2019 В»: .
  Чорнобиль 4 серія серіал HBO 2019 ,сериал 2019 смотреть, Чорнобиль 4 серія серіал HBO 2019 сериал смотреть, Чорнобиль 4 серія серіал HBO 2019 смотреть онлайн, Чорнобиль 4 серія серіал HBO 2019 сериал смотреть онлайн.
  В«Чорнобиль 4 серія серіал HBO 2019 В»: Серия 1; Серия 2; Серия 3; Серия 4; Серия 5; Серия 6; Серия 7; Серия 8; Серия 9; Серия 10; Серия 11; Серия 12; Серия 13; Серия 14; Серия 15; Серия 16; Серия 17; Серия 18; Серия 19; Серия 20; Серия 21 все серии.

 4. [b]Толя-робот 2 серия [/b]
  [b]Толя-робот 2 серия [/b]
  [b]Толя-робот 2 серия [/b]

  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][img]https://i.imgur.com/JJmNVmV.jpg [/img][/url]

  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]1 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]2 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]3 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]4 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]5 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]6 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]7 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]8 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]9 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]10 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]11 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]12 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]13 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]14 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]15 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]16 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tolya-robot ][b]Новая серия[/b][/url]

  «Толя-робот 2 серия » , «Толя-робот 2 серия » .
  Толя-робот 2 серия ,сериал 2019 смотреть, Толя-робот 2 серия сериал смотреть, Толя-робот 2 серия смотреть онлайн, Толя-робот 2 серия сериал смотреть онлайн.
  «Толя-робот 2 серия » / 1 серия / 2 серия / 3 серия / 4 серия / 5 серия / 6 серия / 7 серия / 8 серия / 9 серия / 10 серия / 11 серия / 12 серия / 13 серия / 14 серия / 15 серия / 16 серия / 17 серия смотреть подряд все серии.

 5. [b]таємниці 93 серія [/b]
  [b]таємниці 93 серія [/b]
  [b]таємниці 93 серія [/b]

  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][img]https://i.imgur.com/JJmNVmV.jpg [/img][/url]

  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]1 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]2 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]3 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]4 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]5 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]6 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]7 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]8 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]9 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]10 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]11 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]12 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]13 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]14 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]15 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]16 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/tajny ][b]Новая серия[/b][/url]

  ≡таємниці 93 серія ◁таємниці 93 серія ▷ , ≡таємниці 93 серія ◁таємниці 93 серія ▷ .
  таємниці 93 серія ,сериал 2019 смотреть, таємниці 93 серія сериал смотреть, таємниці 93 серія смотреть онлайн, таємниці 93 серія сериал смотреть онлайн.
  ≡таємниці 93 серія ◁таємниці 93 серія ▷ Серия 1; Серия 2; Серия 3; Серия 4; Серия 5; Серия 6; Серия 7; Серия 8; Серия 9; Серия 10; Серия 11; Серия 12; Серия 13; Серия 14; Серия 15; Серия 16; Серия 17; Серия 18; Серия 19; Серия 20; Серия 21 все серии.

 6. [b]Чорнобиль 3 серія серіал HBO 2019 [/b]
  [b]Чорнобиль 3 серія серіал HBO 2019 [/b]
  [b]Чорнобиль 3 серія серіал HBO 2019 [/b]

  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][img]https://i.imgur.com/JJmNVmV.jpg [/img][/url]

  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]1 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]2 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]3 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]4 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]5 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]6 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]7 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]8 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]9 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]10 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]11 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]12 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]13 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]14 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]15 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]16 серия[/b] [/url]
  [url=https://serialhd2019.ru/chernobyl-1-sezon ][b]Новая серия[/b][/url]

  «Чорнобиль 3 серія серіал HBO 2019 » , «Чорнобиль 3 серія серіал HBO 2019 » .
  Чорнобиль 3 серія серіал HBO 2019 ,сериал 2019 смотреть, Чорнобиль 3 серія серіал HBO 2019 сериал смотреть, Чорнобиль 3 серія серіал HBO 2019 смотреть онлайн, Чорнобиль 3 серія серіал HBO 2019 сериал смотреть онлайн.
  «Чорнобиль 3 серія серіал HBO 2019 » в хорошем качестве (HD). 1 серия Серия 1 Серия 1; 2 серия Серия 2 Серия 2; 3 серия Серия 3 Серия 3; 4 серия Серия 4 Серия 4. 5 серия Серия 5 Серия 5; 6 серия.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin