Merkez Araştırma Enstitüsü’nün (CRI-27) Almaz-Anteyhigh 27 projesi tarafından yakın zamanda gerçekleştirilen deneylerle ilgili Askeri Kuvvetler Bilim Komitesi (MSC) tarafından yayınlanan sansasyonel bir rapor, her şeyden önce “dağıtımının hemen gerçekleşeceğini” söylüyor.

Hindistan, Çin ve Brezilya gibi müttefik ülkelerden oluşan federasyona doğru, gezegenimizi yakında dünyamızı ele geçirmek için bir kampanya yürütebilecek “düşmanca boyutlararası varlıklardan” korumak için kesinlikle gerekli.

Bu raporda, üzerinde listelenen “boyutlararası varlıklara” yapılan atıfların, Sovyet gizli servislerinin Alman Nazi rejiminin “düşmüş şeytanlar / meleklerle” “temas halinde” olduğunu kabul ettiği İkinci Dünya Savaşı’na kadar dayandığını belirtmek önemlidir. Dünyadaki en eski elyazmalarından bazılarının onları “tanrılar” olarak nitelendirmesi.

Bu düşmüş melekler, Rapor’un 6000 yıl önce, eskilerin Sibirya’da milyonlarca mamut dondurulmuş olan ve korunmuş Atlantis olarak bilinen devasa kenti tahrip ettiği eskilerin “büyük ayaklanma” dediği şekilde Dünya’nın yüzünden elendiğini söylüyor. efsanelerde ve folklorda, özellikle “büyük sel” denilen şeyde.

Bununla birlikte, daha da önemlisi, raporda, Hindistan’ın alt kıtasında yaşayan düşmüş meleklerden, Himalayalar ile modern Ukrayna arasındaki ve bu kıtalar arasında, bu “büyük ayaklanma” tarafından dünyadaki en büyük alanın tahrip edilmiş olduğu yazıyor. Bunların soyu, Aryan ırkı olarak biliniyordu.

Sanskritçe Hint edebiyatının iki büyük klasiği olan Mahabharata ve Ramayana, bu “düşmüş meleklerin” etkileşimlerinin tüm detaylarını Aryan ırkıyla, hava araçlarının kullanımı, “aygıt” olarak tanımlanan Vimana ile sağlar.

Bu enerjiden faydalanarak, dünyadaki bir yerden bir yere hareket edebiliyor
Kaynak- https://www.segnidalcielo.it/la-russia-avverte-preparatevi…/

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin